پروژه مسکونی مدا بلوار ازمیر

پروژه ای با طراحی نوین برای زندگی امروزی

بهترین پروژه برای تجربه یک زندگی اجتماعی در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه، پروژه مسکونی مدا بلوار ازمیر می باشد؛ برای اثبات این موضوع، تنها کافی است به سوالات زیر اندکی فکر کنید:

  • آخرین بار کی به یک نمایش تئاتر رفتید؟
  • آخرین بار کی با خانواده خود از موزه علمی بازدید کردید؟
  • آخرین بار کی مقابل آکواریومی باشکوه ایستادید و گونه های جدید را کشف کردید؟
  • آخرین بار کی بدون نگرانی از گیر افتادن در ترافیک، از خانه بیرون رفتید؟

اگرچه تصور تمام موارد فوق سخت است، اما شما می توانید همه آنها و حتی خیلی بیشتر از آنچه تصور می کنید را به راحتی در «پروژه مسکونی مدا بلوار  ازمیر» یکجا بدست آورید و خرید ملک در ازمیر را انجام دهید.

پروژه ای زنده در شهری زنده

پروژه مسکونی مدّا بلوار با ویژگی هایی چون: مرکز فرهنگ و هنر، موزه علم و هنرهای مدرن، آکواریوم، مرکز خرید، کافه و رستوران، استخرهای روباز و سرپوشیده، سالن های ورزشی، مرکز پزشکی، محوطه های بازی ویژه کودکان، پارکینگ و…، تمام نیازهای یک زندگی بی نظیر را یکجا برایتان فراهم می آورد. این پروژه عظیم مسکونی که متشکل از 5 بلوک می باشد، با واحد های: 1، 2، 3 و 4 خوابه خود: هنر، علم، آسودگی، زیبایی، خرید و سرگرمی را در کنار مراکز بی نظیر اجتماعی، به شما عرضه می دارد. پروژه مسکونی مدا بلوار که دارای 1050 واحد مسکونی در انواع مختلفی می باشد، در زمینی به مساحت 15,000 متر مربع احداث گردیده و امکان تجربه رنگ های متنوع زندگی شهری را در ورای روزمره گی های هر روزه، به شما  خواهد داد.

همچنین، پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز بخوانید: پروژه مسکونی ایزکا پورت (İZKAPORT)

معماری منحصر به فرد توام با تجربه یک زندگی ایده آل!

در این پروژه با مدنظر قرار دادن نیازهای فردی و زندگی امروزه، تمام آنچه را که شما و خانوادتان بدان احتیاج دارید را درنظر گرفته و طراحی کرده ایم. ما در پروژه مسکونی مدا بلوار، چنان فضای زندگی را برای شما فراهم کرده ایم که حضور موثر و بیشتری کنار عزیزانتان داشته و دیگر نیازی به تردد به سایر نقاط شهر نداشته باشید؛ از این رو، با ساخت تمام چیزهایی که لازم دارید، تلاش کرده ایم تا به شما کمک کنیم سرگرم کننده ترین و بهترین لحظاتان را در کنار خانواده و دوستانتان سپری کنید.

با پروژه مسکونی مدا بلوار، هر آنچه به زندگی معنا می بخشد را خواهید یافت!

  • مرکز خرید
  • مرکز درمانی
  • استادیوم
  • مترو
  • موسسات آموزشی

همچنین، پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز بخوانید: پروژه جاده نیدا (CADDE NİDA)

دسترسی به تمام نیازهای درون و برون شهری در مدا بلوار

پروژه مسکونی مدا بلوار که واقع در منطقه بورنووا، بلوار کامیل تونجا، تقاطع کمربندی ازمیر و راه ارتباطی ترمینال می باشد، یکی از مهم ترین نقاط دسترسی درون و برون شهری شهر به شمار می رود؛ همچنین، با احتساب پروژه متروی هالکاپینار-ترمینال (که ساخت آن برنامه ریزی شده)، و نیز پروژه بوجا اوچان یول (به طول 7 با 6 باند)، می توانید در مدتی کوتاه و به دور از ترافیک، به مکان دلخواه خود برسید.

پروژه مسکونی مدا بلوار با قرار گرفتن در کنار بزرگراه استانبول، تنها 9 دقیقه از منطقه صنعتی سازمان یافته مانیسا (MOSB)، فاصله دارد. این پروژه که به لحاظ امکان دسترسی، در موقعیتی مرکزی قرار دارد، با: جزئیات فوق العاده خود، امکانات اجتماعی و فضاهای بی نظیر زندگی، گامی فراتر از انتظارات شما برداشته است.

دیدگاه بگذارید