پروژه مسکونی ایزکا پورت (İZKAPORT)

پروژه مسکونی ایزکا پورت (İZKAPORT) در یکی از محبوب ترین مکان های ازمیر یعنی «ساحل بایراکلی» در قالب پروژه ای ویژه، طراحی و با ضمانت شرکت ساختمانی «ایزکا» به فروش می رسد.

ویژگی های پروژه مسکونی ایزکا پورت

این پروژه به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری در ازمیر، دارای ویژگی های زیر می باشد:

  1. پیشگام ترین

این پروژه با واحد های 1 تا 4 خوابه با متراژهای مختلف، از 1 بلوکِ 34 طبقه ای و در 144 بخش مجزا، ساخته شده است؛ همچنین این مجموعه دارای: واحدهای با بالکن های شیشه ای، پارکینگ سرپوشیده، سالن ورزشی، محوطه های بازی ویژه کودکان، استخر اینفینیتی (استخرهایی با دیواره های شیشه ای که اغلب بر روی بام ساختمان یا آخرین طبقه ساخته و دارای چشم انداز فوق العاده ای می باشند)، و امکانات اجتماعی ویژه از قبیل محوطه های انحصاری تراس نیز، برای ساکنین طراحی شده است. در پروژه ایزکا پورت علاوه بر خدمات رزیدانس، سرمایه گذاران به واسطه خرید واحدها از مزایای پیشگامی (واژه ای که صرفا به آن دسته از خریدارن اطلاق می شود که پیش از سایرین، نسبت به خرید ملک در ترکیه اقدام و از سوی شرکت فروشنده یا مجری پروژه، مشمول شرایط و مزایای ویژه ای می شوند)، در این پروژه بهره مند خواهند شد.

  1. وسیع ترین

فضای قابل کاربرد در واحدهای 3 خوابه پروژه ایزکا پورت، 160 مترمربع و باغچه زمستانی 190 متر می باشد. این پروژه که با وجود متراژهای وسیع، با قیمت های مناسبی به فروش می رسد؛ واحدهای 1 خوابه نیز دارای متراژ 57 متر مربعی هستند. همچنین، کلیه واحدها دارای بالکن و محوطه های وسیع و دل باز، مطابق با سلیقه می باشند.

همچنین، پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز بخوانید: پروژه مسکونی ورسوس دراگوس استانبول (Versus Dragos)

  1. امن ترین

در ساخت ستون ها و تیرهایِ پروژه ایزکا پورت، از بتن C50 با مقاومت بالا استفاده شده و طراحی آن در برابر شرایطی از قبیل مقاومت در برابر: آتش سوزی، انقباظ-انبساط، سایش، ثبات حجمی، استحکام اولیه بالا، چَقِرمِگی (مقاومت مواد در برابر شکست بر اثر زلزله)، و غیره، صورت گرفته است. ایزکا پورت مطابق با آخرین مقررات ساختمانی جهت مقاوم سازی در برابر زلزله، ساخته و در آن مجموعا 61 فونداسیون شمعی به ابعاد ۲/۸۰  x۸۰ سانتیمتر و عمق 65 متر، به کار رفته است. همچنین، در سرتاسر محوطه حفاری مجموعا 625 عدد جت گروت (یکی از شیوه های پایدارسازی و افزایش مقاومت و توان باربری خاک به صورت درجا)، به کار رفته است؛ با استفاده از این فناوری، به مرور زمان از تغییر شکل احتمالی ساختمان، جلوگیری می شود.

  1. مرکزی ترین

محل قرارگیری پروژه روبروی دادگاه بایراکلی، کنار دریا و درست در بین محورهای دسترسی به آلسانجاک-کوناک-بورنُوا در فاصله 10 دقیقه ای از آنها، قرار دارد. علاوه بر آن، دسترسی به مناطق گردشگری تابستانی مانند چشمه و فوچا نیز، بسیار آسان می باشد.

مشاهده تمامی جزئیات پروژه از طریق ماکت های آن و در دفاتر فروش، به صورت واضح ممکن می باشد. این پروژه در رنگ های تیره و روشن پاستیلی و با طراحی های زیبا و متمایز، درهم آمیخته و بطور کامل متناسب با سلیقه و نیازهای مختلف طراحی و با کلیه ویژگی های مثبتش، عرضه می شود. ایزکا پورت با راه حل های کاربردی، جریان زندگی شما را آسان تر خواهد کرد!

  1. نگهبانی شبانه روزی

از آنجایی که امنیت شما برای ما اهمیت زیادی دارد، از این رو خدمات نگهبانی به صورت شبانه روزی ارائه می شود.

  1. پارکینگ سرپوشیده

طراحی پارکینگ سرپوشیده متناسب با موقعیت مرکزی این پروژه، آسایش فراوانی را برای خریدارانش عرضه می کند.

همچنین، پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز بخوانید: پروژه جاده نیدا (CADDE NİDA)

  1. سالن ورزشی

سالن ورزشی ما که با در نظر گرفتن حتی کوچک ترین جزئیات طراحی شده، در انتظار کلیه ساکنین می باشد.

  1. خدمات فنی

پرسنل بخش خدمات فنی موجود در داخل ایزکا پورت، همیشه در خدمت شما خواهند بود.

دیدگاه بگذارید