پروژه مسکونی ورسوس دراگوس استانبول (Versus Dragos)

پروژه مسکونی ورسوس دراگوس استانبول (Versus Dragos)

تجربه سبک جدیدی از زندگی با پروژه مسکونی ورسوس دراگوس

اگر شما نیز تمایل به خرید ملک در ترکیه، زندگی در منطقه ای جدید و رو به رشد و سرمایه گذاری در استانبول، یعنی ساحل کارتال را دارید و نیز علاقه مندید در فضایی اجتماعی و مرکز شهر که دارای معماری مدرن و متمایز می باشد، زندگی کنید، ما پروژه مسکونی ورسوس دراگوس استانبول (Versus Dragos) را با تضمین برگشت سود در آینده، به شما معرفی می کنیم.

پروژه ای با ضمانت شرکت ساختمان سازی و املاک «رِسیم»

پروژه مسکونی ورسوس دراگوس با ویژگی هایی چون: طراحی چشم اندازهای بی نظیر و چشم نواز، واقع شدن در دل طبیعت و هم کرانه شدن با آبی دریا و آسمان، به شما امکان گذراندن اوقاتی دلپذیر را در فضایی جدید، به شما و خانوادیتان می دهد. این پروژه مهندسی شده که با ضمانت شرکت ساختمانی و املاک «رِسیم» و همچنین مشارکت شرکت های ساختمانی «ترمینال» و سهامی «ایندِت» احداث شده، از جمله پروژه های موفق به شمار می آید که توسط این مجموعه ها، به احداث رسیده اند (پروژه هایی در زمینه های: مسکن، فرودگاه، خطوط لوله، تاسیسات صنعتی، هتل ها و مجتمع های ورزشی در داخل و خارج از ترکیه).

پیش زمینه های فکری خود را عوض کنید!

پروژه مسکونی ورسوس دراگوس از همان بدو شروع و با طراحی و معماری فنی خود، در تلاش برای دستیابی به کمال و ارائه مفهومی جدید از زندگی بوده که با تحقق آن، سعی در افزایش ارزش زندگی و امید به آینده دارد.

همچنین، پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با پروژه مسکونی مدا بلوار ازمیر این مقاله را بخوانید: پروژه مسکونی مدا بلوار ازمیر

زندگی در قلبِ زندگی!

پروژه مسکونی ورسوس دراگوس بواسطه جای داشتن در مرکز شهر، فاصله کمی با مراکز مهمی شهری داشته و می توان گفت: “در مرکز شهر قد برافراشته است”

  • فاصله 1 دقیقه ای با ساحل کارتال
  • فاصله 15 دقیقه ای با بغداد جاده سی،
  • فاصله 30 دقیقه ای با فرودگاه صابیحا
  • فاصله 15 دقیقه ای با بزرگراه تِم
  • فاصله 15 دقیقه ای با بزرگراه E-5
  • فاصله 25 دقیقه ای با متروبوس
  • فاصله 1 دقیقه ای با مارمارای
  • فاصله 3 دقیقه ای با خط مترو
  • فاصله 3 دقیقه ای با مرکز خرید، درست

انواع واحدهای مسکونی

شرکت «رِسیم» که با مشارکت دو شرکت پرسابقه «ایندِت» و «ترمینال» که خود آنها نیز دارای شرکت های زیرمجموعه می باشند، تمرکز اصلی خود را روی  نوسازی بافت های فرسوده شهری گذاشته اند.

آدرس پروژه: استانبول/کارتال- آتالار، محله کوردون بویو، خیابان تِکَل، کوچه یمنی، پلاک 2/A

همچنین، پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با پروژه مسکونی ایزکا پورت (İZKAPORT) این مقاله را بخوانید: پروژه مسکونی ایزکا پورت (İZKAPORT)

دیدگاه بگذارید