پروژه جاده نیدا (CADDE NİDA)

«یک زندگی خاص در پروژه جاده نیدا (CADDE NİDA)»

جای خود را در معماری زندگی مدرن بگیرید

شرکت ساختمانی اوز-کُن (Öz-Kon)، که از بدو تاسیس خود در سال 2005، تاکنون  توانسته با دستاوردهایی چون: ساخت و تحویل 830 واحد مسکونی در فضایی به مساحت 220 هزار مترمربع، در اختیار کادر فنی مجرب و متخصص، استفاده از به روزترین شیوه های ساخت و نیز مصالح ساختمانی با کیفیت، پروژه های مسکونی مدرن و مناسبی را که متناسب با شرایط زندگی روز می باشد، برای خرید ملک در ترکیه، ارائه نماید.

مدیریت این شرکت همواره با پیگیری تحولات این حوزه اقتصادی و نیز بازار تقاضا متناسب با شرایط روز، همچنان با تجربه ای سودمند و آشنایی کامل به مراحل اداری و مالی کار، توانسته یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه باشد. شرکت اوز-کن با موفقیت در تکمیل به موقع پروژه ها در کنار رعایت استانداردهای لازم و کیفیت بالای کار، به محبوبیت خود در این بخش دست یابد؛ همچنین، آنها توانسته اند به کمک: تجربه بالا، کارکنان حرفه ای، استراتژی کارآمد و موفقیت های بدست آمده بواسطه مدیریت صحیح شرکت، نقش موثری در بدست آوردن جایگاه کنونی خود، داشته باشند.

همچنین، پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز بخوانید: پروژه میاپ کارمن (Miyap Carmen)

درخشان همچون ستاره ها

«جاده نیدا» یک پروژه مسکونی معمولی نیست، بلکه یک رویکرد جدید به زندگی می باشد.

دستیابی به هدف

یک موقعیت مکانی مناسب برای شروع زندگی استثنایی که مخصوص شما انتخاب شده است.

خاص ترین استخر شهر

پروژه «جاده نیدا» که با طراحی ظریف خود، بسیار مورد توجه قرار گرفته، دارای خاص ترین استخر شهر می باشد. این استخر که با یک برنامه ریزی ویژه، حس شنا کردن در دریا را به شما می دهد، در طراحی آن از شن های واقعی دریا استفاده شده که با افزودن یک مفهوم جدید زیبایی شناختی به زندگی، دریا را تا خانه شما امتداد می دهد.

جاده نیدا، ستاره جدید شهر

در «جاده نیدا» واقع در قلب شهر که بر اساس معماری مدرن طراحی شده، خورشید و دریا را به آغوش خواهید کشید.

در همین راستا، مجموعه معتبر اوکازیون، با سابقه ای طولانی و درخشان در حوزه سرمایه گذاری در ترکیه و خرید ملک در ازمیر و شهرهای مختلف آن، با تیم پشتیبانی 24 ساعته در خدمت شما عزیزان، برای پاسخگویی به تمام سوالات شما، در حوزه خرید و فروش ملک و اخذ شهروندی و پاسپورت این کشور از این طریق می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره زیر تماس گرفته و یا از طریق وب سایت اوکازیون با ما در ارتباط باشید.

905434131173+

دیدگاه بگذارید