سفر با تاکسی های VIP ازمیر

تاکسی های VIP در ازمیر راه اندازی شدند. این وسیله نقلیه که به طور همزمان امکان سفری لوکس را برای 8 نفر فراهم می سازد، درون آن امکاناتی نظیر: تلویزیون، اینترنت، دستگاه قهوه و چای ساز و نیز گاوصندوق فولادی، وجود دارد. دسترسی به تاکسی های VIP از طریق «EnTaksi ازمیر» امکان پذیر می باشد.

ازمیر پیشگام، پا به عصر دیجیتال در حمل و نقل تاکسی گذاشت؛ بر این اساس، اتاق بازرگانیِ خودرو و رانندگان ازمیر، با ارائه یک اپلیکیشن موبایل برای رانندگان تاکسی، دسترسی آنها را به فناوری قرن بیستم فراهم نمود. این سیستم که زیرساخت آن توسط شرکت فناوری های Mobilbil Kent ایجا شده، بیش از یک سال مورد آزمایش قرار گرفت. اپلیکیشن «EnTaksi ازمیر» که امکان دسترسی به تاکسی را بواسطه ابزارهای هوشمند و اینترنت مسیر می کند، راه گشای بخش حمل و نقل به سوی آینده می باشد. این سیستم در مرکز حمل و نقل ازمیر (İZUM)، نیز تست و موفقیت آن به اثبات رسیده است.

مقابله با شرکت های خارجی

تاکسی های VIP که خدمتی نو از «EnTaksi ازمیر» می باشد، با همکاری اصناف و عموم مردم جهت مقابله با بازار سیاه حمل و نقل خودروهای لوکس شکل گرفته و اولین مورد در نوع خود در ترکیه می باشد. بدین ترتیب به کمک تاکسی های لوکس VIP در ازمیر، بار دیگر تجربه جدیدی برای مقابله با مسافرکشی توسط خودروهای شخصی، محقق گردید.

آینده ای روشن برای رانندگان تاکسی

«جلیل آنیک» رئیس اتاق بازرگانی اصناف و رانندگان ازمیر و عضو هیئت مدیره فدراسیون خودرو و رانندگان ترکیه در این خصوص اظهار داشت: “EnTaksi ازمیر، در مدت کوتاهی توانست بسیار محبوب شود.” وی در ادامه چنین افزود که این محبوبیت، نشان از اقدامات مناسب آنها داشته و: «رانندگی به روش‌ آنچه در زمان پدران و اجداد ما رواج داشته، اکنون به گذشته تعلق دارد. با تحول رویداده در حوزه فناوری دیجیتال در جهان، حمل و نقل نیز ماهیت خود را تغییر داده است. کسانی که متناسب با این تغییرات پیش نروند، شانسی برای بقا، نخواهند داشت. لذا، EnTaksi ازمیر، نتیجه چنین چشم اندازی به آینده است. ما به عنوان مجریان این حرفه، تاکسی های ازمیر را که حامل هزاران مسافر در روز است، به آینده ای بهتر می رسانیم.”

نحوه کار ENTAKSİ ازمیر

این برنامه که قابلیت نصب از طریق «اپ استور» یا «گوگل پلی» را در گوشی های هوشمند دارد، برای استفاده از آن تنها کافی است با شماره موبایل خود، وارد این اپلیکیشن شوید. از جمله مزایای این برنامه، می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • امکان استفاده ۲۴ ساعت شبانه روز از این اپلیکیشن و دسترسی به تاکسی
  • نمایش و راهنمایی نزدیکترین تاکسی به سوی شما
  • امکان مشاهده: نوع خودرو، سوابق راننده و دیدگاه سایر مشتریان
  • قابلیت اطلاع از مسافت و مسیر حرکت از طریق نقشه و میزان کرایه
  • امکان مشاهده دیدگاه های مختلف در رابطه با راننده منتخبِ سیستم و انتخاب راننده دیگر
  • قابلیت امتیاز دهی به نظافت خودرو و نحوه برخورد راننده و قابل مشاهده بودن این ارزیابی ها برای همگان
  • امکان یافتن سریع اشیای گمشده و جا مانده در تاکسی بواسطه ثبت تمام سفرهای انجام شده در سیستم
  • قابلیت استفاده از زبان انگلیسی برای اتباع خارجی
  • امکان بهره مندی از پشتیبانی 24 ساعته جهت درخواست تاکسی یا پشتیبانی فنی از طریق شماره تلفن: 0850 495 0 495
  • قابلیت درخواست تاکسی VIP از طریق سیستم

دیدگاه بگذارید