تورهای کشتی سواری در ازمیر/تورهای کشتی ازمیر

۵ اردیبهشت, ۱۴۰۳

از آب های دریای اژه لذت ببرید

ازمیر شهری است که بازدیدکنندگانش را با خلیج های بی نظیر کوچک خود، مجذوب می کند. تنها چیزی که شما هنگام کشف خلیج های کوچک و لذت بردن از دریا، خورشید و چشم انداز های شگفت انگیز تا عصر نیاز دارید، رفتن به یکی از تورها و کشتی های تفریحی است. شما می توانید در سواحل: چشمه (Çeşme)، سفرحیصار (Seferihisar)، گومولدور (Gümüldür)، اُزدِر (Ozdere)، کارا بورنو (Karaburun)، فوجا (Foça) و دیکلی (Dikili)، سوار این قایق ها و کشتی های تفریحی یک روزه شوید.

تردد قایق و کشتی های تفریحی در میان سواحل، به شما این امکان را می دهند تا در مدتی که در خلیج ها لنگر انداخته اند، در آب های فیروزه غواصی کنید. در صورت تمایل، به جای آنکه گروهی با یک قایق اشتراکی و همراه سایرین به این گشت و گذارها بروید، می توانیدیکی از آنها را بطور اختصاصی کرایه کرده و به تنهایی یا همراه خانواده یا دوستانتان، از تورها لذت ببرید؛ بدین شکل، می توانید از تماشای مهتاب در خلیج دلخواه خود لذت برده، شب هنگام شنا کنید، ماهی بگیرید یا با دوستانتان یک مهمانی راه بیندازید.

از طریق تورهای گشت و گذار دریایی از چشمه (Çeşme)، می توانید در طول خلیج های جاندارما (Jandarma)، و ماوی (Mavi)، جزیره Eşek (الاغ)، را که الاغ ها در آن پرسه می زنند، ببینید؛ همچنین، می توانید زیبایی های زیر آب را در آب های شفاف این خلیج تماشا کنید. اگر از: سفرحیصار (Seferihisar)، روین (Ruins – ویرانه ها)، تنگه پازا (Papaz Strait)، تاشادا (Taşada)، ماد بَث (Mud Bath – حمام گِل)، و آکواریو (Akvaryum)، سوار قایق و کشتی های تفریحی شدید، این مکان ها جزو مراکز توقفی ای هستند که می توانید آنجا شنا کنید.

حتی ممکن است با سوار شدن به قایق و کشتی های تفریحی در فوجا (Foça)، بتوانید: سْیل های مدیترانه ای مانک (Monk Seal) را در منطقه حفاظت در سیرِن راک (Siren Rocks)، و خرگوش های جزیره اوراک (Orak Island)، را دیده و در آب های کاملا آبی: جزیره اینجر (İncir Island)، و دماغه اینگلیش (English Point)، تازگی و طراوت آب را احساس کنید؛ همچنین، با شروع گشت و گذار دریایی خود از دیکلی (Dikili)، می توانید یک روز دیگر علاوه بر لذت بردن از تماشای مناظر زیبا، شاهدِ در آغوش کشیده شدن رنگ های آبی و سبز بطور همزمان باشید. در طول مدت گشت و گذار دریایی خود که دلتان نمی خواهد هرگز به پایان برسد، در خلیج های: علی بابا (Ali Baba Cove)، پیزا (Pizza Cove)، کیلیک (Killik Cove) و ایلیجا (Ilıca Cove)، لنگر خواهید انداخت.

علاوه بر گشت و گذار های یک روزه با قایق یا کشتی های تفریحی، می توانید با سوار شدن به کشتی یا قایق های چوبیِ شوونر (Schooner)، در برخی بخش ها نیز، به یک سفر دریایی بروید؛ همچنین، درصورت تمایل می توانید: کشتی بادبانی، کاتاماران (Catamaran)، کشتی تفریحی موتوری (Motor Yachts)، یا کشتی تفریحی بزرگ (Mega Yachts)، کرایه کنید.

با استفاده از این قایق و کشتی های تفریحی که از پیش، برنامه و جدول زمان بندی هایی برای شما تعیین کرده اند، می توانید بلیط تورهای هفتگی یا ده روزه را که از اورلا (Urla)، آغاز و به: کارابورنو (Karaburun)، چشمه (Çeşme)، آلتاچی (Alaçatı)، کوش آداسی (Kuşadası)، و دیدیم (Didim)، می روند، خریداری کنید؛ به واسطه این تورها می توانید هنگام پهلو گرفتن در هر یک از این سواحل، از فرصت استفاده کرده و برای خرید محصولات محلی بویژه گیاهان دارویی، به خشکی و بازارها رفته یا از مکان های تاریخی بازدید کنید.

7 تور برتر کشتی

  1. سفر دریایی بوا از ازمیر (Boa Trip from Izmir): در این سفر دریاییِ آرامش بخش، غارها و خلیج های ساحل اژه ترکیه را بدون استرسِ رانندگی در جاده های ناآشنا یا سوار شدن در یک کشتی شلوغ، کشف کنید. در این کشتی های کوچک تفریحی که اطراف ساحل حرکت می کنند، در عرشه زیبای کشتی چوبی که فضای زیادی دارند، قدم بزنید. در این تور از حداکثرِ آب و هوای تابستانی مدیترانه ای استفاده کرده و در محدوده خلیج های دنج و بنادر طبیعی، توقف کنید.
  2. سفر دریایی سیِستا از آلتینکُم (Siesta Boat Trip Altinkum): در این سفر 6 ساعته خارق العاده که هر روزه از ساعت 10:30-16:30 به همراه ناهار گرم (شامل گزینه هایی برای رژیم های گیاهی و بدون گلوتن)، حرکت می کند از 4 خلیج فیروزه ایِ خیره کننده و جزیره پردایس (Paradise Island)، دیدن کنید. سیِستا (Siesta)، قایقی است آرام با آمیزه ای از پخش موسیقی مناسب در پس زمینه، که هرگز موسیقی هایی چون رپ را با صدای بلند پخش نمی کند؛ همچنین، ما گشت و گذاری 3 ساعته هنگام غروب خورشید را برای صرف شام که بسیار آرامش بخش و دلچسب است، تدارک دیده ایم. تورهای خصوصی و VIP نیز در دسترس هستند.
  3. تور دریایی سَنت مریِ چشمه (Saint Mary Çesme Boat Tour): سنت مری یک کشتی تفریحی قدیمی بادبانی است که تخصص اش برگزاری تورهای تفریحیِ جایگزین در چشمه می باشد. گشت و گذار دریایی ما از سوی کسانی که دوستدار صلح و آرامش هستند، برپا می شود؛ ما نه تنها مهمانان فراوانی با خود همراه نمی کنیم، بلکه از پخش موسیقی باصدای بلند نیز، می پرهیزیم. در سَنت مری، تمام صندلی های آفتاب گیری از پیش رزرو شده اند. ما خدمات ناهار در بوفه باز به همراه باربِکیو را ارائه می دهیم و عمده ترین تفاوت ما در مقایسه با سایر تورهای هر روزه در چشمه، استفاده از بادبادن به جای موتور موقع برگشت می باشد.
  4. تور دریایی بانوی بِنِت (Lady Bente): برگزاری روزانه تور همراه با بوفه ناهار که صبح ها راس ساعت 10:30 از بندر چشمه حرکت و در 3 نقطه: جزیره الاغ ها، خلیج آبی و جزیره بهشت یا در خلیج، توقف می کند، برنامه ما برای شما می باشد. ممکن است بسته به شرایط آب و هوا، توقف برای شنا کردن تغییر کند. در دریا هنگام صرف ناهار (ماهی یا مرغ باربکیو، سالاد فصل، سالاد سیب زمینی، مزه و ماکارونی با سس گوجه فرنگی)، ما برایتان در آخرین مقصد، میوه های تازه فصلی را سرو خواهیم کرد. تور دریایی بانویِ بنت، به واسطه اجتناب از پخش موسیقی با صدای بلند و سرگرمی های ناخوشایند، شناخته می شویم.
  5. تور دریایی گُووِن (Guven Tur): ما سفرهای فوق العاده ای را همراه با سرگرمی های خوشایند، در تورهای شگفت انگیزمان درکنار سایر مزایای «Trust Tour» به شما پیشنهاد می کنیم.
  6. مرکز غواصی دِرین دوغا (Derin Doga Dive Center): قایق های تفریحی ما 15 متری بوده و 45 نفر گنجایش دارند. مرکز غوصی درین دوغا، تنها دارنده قایق های مخصوص غواصی در چشمه (Çesme)، می باشد. قایق های ما در تمامی طول سال برای غواصی در دسترس بوده و برای فصل زمستان، مجهز به دیگ بخار و سیستم گرمایشی بر روی عرشه می باشند. ما شما را راس ساعت 09:30 در عرشه ملاقات خواهیم کرد و راس ساعت 10:00، برای رفتن به مناطق ویژه غواصی حرکت می کنیم؛ عصر هنگام نیز حدود ساعت 17:00/17:30 باز خواهیم گشت.
  7. تور کشتی فوجای قدیمی Yeni Ay 3 (Eski Foca Tekne Turu – Yeni Ay 3): این شرکت تورهای یک روزه و گردشگری ازمیر-فوجا (Izmir-Foça)، را به مسافرانش پیشنهاد می کند. تور کشتی فوجا، 2 نوع می باشند: تورهای روزانه و 2. تورهای 1 ساعته. سرویس ها غذا و رستوران نیز موجود می باشند. ممکن است شما دوست داشته باشید تمام طول روز شنا کرده و ناهار یا شامتان را در کشتی بخورید؛ برای ناهار، می توانید از منوی غذا: ماهی، گوشت یا مرغ، سفارش بدهید.

دیدگاه بگذارید