هتل 4 ستاره اِسمارت

۵ اردیبهشت, ۱۴۰۳

در هتل اسمارت ازمیر، یک تجربه فراموش نشدنی را امتحان کنید. برای داشتن سفری به یادماندنی در ازمیر، شما را به: بهترین، مدرن ترین و هوشمندترین هتل ازمیر، دعوت می کنیم. محیطِ گرم و صمیمی این هتل همراه با پرسنلی خوش برخورد، شروع یک روز خوب و آرام که حس بودن در خانه را به شما می دهد، هرگونه امکاناتی جهت اسایش شما را فراهم کرده است.

هتل اسمارت ازمیر با: 7 مجموعه سوئیت، سالن صبحانه و رستوران «لا کارته»، بار، اتاق مطالعه، بیزینس سنتر، سالن های فیتنس، گلف، سرویس های 24 ساعته، خشکشویی و خدماتی بیش از آنچه به آن نیاز دارید، در مجموعه ای 63 اتاقه خدمتتان عرضه می کند.

اتاق ها

امروزه کاربرد محصولات هوشمند فقط محدود به فناوری نبوده و در بسیاری از بخش ها از قبیل: وسایل بهداشتی، ساخت و ساز، مواد شیمیایی و غیره …، نیز از آنها استفاده می شود. در هتل اسمارت ازمیر نیز از سرویس های بهداشتی گرفته تا ساخت و ساز، فناوری و معماری، در ساخت همه از محصولات هوشمند استفاده شده است. هدف ما این است مهمانان اقامتی دلنشین، راحت و فراموش نشدنی را تجربه کنند.

اتاق های SINGLE و TWINS

اتاق Single یا تک نفره، معمولا برای 1-2 نفر مسافر (زوج)، ارائه می شود که از یک تخت بزرگ استفاده می کنند؛ اما در مقابل، اتاق Twins یا دوقلو (دو نفره)، برای 2 نفر با دو تخت مجزا (تک نفره)، ارائه می شود؛ از این رو، تخت خواب و حمام تک نفره، از ویژگی های ایت اتاق ها می باشد.

اتاق سوئیت

یا سویت اختصاصی که در ابعاد بزرگتر نسبت به اتاق های معمولی و دارای تخت خواب و حمام کینگ روم در فضای 40 متر مربعی می باشد.

اتاق TRIPLE

این که برای حضور همزمان سه مسافر با هم یا مجزا در فضایی به متراژ 25 متر مربع 3 عدد تخت و حمام سینگل در نظر گرفته شده، معمولا با ارائه خدمات رفاهی مناسب، مقرون به صرفه تر می باشند.

ویژگی های مشترک

با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که درخصوص هریک از اتاق ها بیان شد، می توان موارد زیر را به عنوان ویژگی های مشترک تمامی این اتاق ها ذکر کرد:

 1. تهویه هوای مرکزی
 2. دیوارها و پنجره های عایق صوت و گرما
 3. پارکت
 4. سینی پذیرایی
 5. سشوار
 6. مینی بار
 7. میزکار
 8. صندلی
 9. روشنایی ویژه
 10. وای فای رایگان

رستوران و کافه

دور از هیاهوی شهر، با ارائه غذاهایی با طعم های فراموش نشدنی، بی صبرانه منتظر پذیرایی از شما و نیز مهمانانتان در تولد، جشن های ویژه و رویدادهای مختلف، در محیطی زیبا، مجلل و دوستانه می باشند.

رستوارن هوشمند

لذت فراموش نشدنی را در این رستوران تجربه کنید؛ در فضایِ شیک و مدرن رستوران «آ لا کارته» واقع در هتل ما، ضمن چشیدن غذاهای خوشمزه، از صحبت با دوستانتان لذت ببرید.

سالن های اسپا و فیتنس

طعم ساعاتی لذت بخش و دور از استرس را بچشید.

جلسات و سازماندهی

با مدنظر داشتن تمام جزئیات مورد نیاز یک محیط رسمی و کاری جهت برگزاری جلسات مهم، به فکر شما هستیم.

دسترسی

 • مسافت هتل از نمایشگاه بین المللی ازمیر 100 متر، از میدان 9 ایلول 50 متر، و از ایستگاه قطار باسمانه و مترو به مسافت پیاده روی می باشد.
 • در فاصله نزدیک و پیاده تا کمرآلتی کوردون، بازار تاریخی و برج ساعت ازمیر
 • 18 کیلومتری از فرودگاه عدنان مندرس

آدرس: ازمیر، چانکایا، بلوار فیضی پاشا 153

تلفن: 02 54 402 232 90+

فکس: 25 10 482 232 90+

ایمیل: [email protected]

 

دیدگاه بگذارید