زندگی شبانه در ازمیر

۵ اردیبهشت, ۱۴۰۳

ازمیر دارای زندگی شبانهء گسترده و متنوعی است که برای افراد مختلف، تفریحات فراوانی چون: کلوپ های موسیقی جاز یا راک، کافه، کلوپ های رقص و …، دارا می باشد. این مکان ها که شانس بیشتری برای معاشرت با دیگران و نیز وقت گذراندن با دوستانتان را به شما می دهد، ازمیر را به شهر لذت بخش تری حتی در شب تبدیل می کنند.

بهترین مکان ها برای زندگی شبانه در ازمیر

یکی از ویژگی های اصلی شهرهای مدرن و توسعه یافته ای چون ازمیر، امکان فعالیت و وقت گذرانی حتی در شب هنگام می باشد که به بیان دیگر، آنها هرگز نمی خوابند؛ همین امر به شما فرصت بیشتر برای تفریح ​​و گذراندن وقت با دوستان یا حتی تنها بودن با خود را در مکان هایی چون: کلوپ ها، بارها، کافه ها، مراکز دارای موسیقی زنده و …، می دهد. بنابراین، اگر در ازمیر زندگی می کنید و دوست دارید شانس تجربه زندگی شبانه در آن بدست آورید، ما رایج ترینِ این مکان ها را به شما معرفی خواهیم کرد:

 1. 1888

بی شک یکی از بهترین کلوپ ها برای تجربه زندگی شبانه در ازمیر که می توانید تمام «بچه باحال های» شهر را نیز آنجا ببینید، کلوپ 1888 می باشد. از سوی دیگر، این کلوپ به شما فرصت موقعیت گوش دادن به هنرنمایی DJهای داخلی و بین المللی را می دهد. کلوپ 1888 که در خانه ای قدیمی و زیبا جای دارد، آخر هر هفته فضای درون آن همانند برگزاری یک مهمانی بزرگ در خانه و همراه با نوشیدنی های فراوان است. همچنین این کلوپ، محل برپایی رویدادهای موسیقی است که اطلاعات مربوط به آنها را می توانید از شبکه های اجتماعی آن، بدست آورید.

آدرس و نقشه: 1888, Alsancak Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı, No: 248, Konak، تلفن: +90-232-4631874

 1. Nar Bar

مطمئنا یکی از محبوب ترین مکان های Alaçatı (یک منطقه تفریحی بسیار محبوب در ازمیر)، Nar Bar می باشد که در شهر ازمیر نیز دارای شعبه و یکی از مراکز پرطرفدار می باشد. با حض در این مکان، می توانید انواع نوشیدنی های خوش طعم را در فضایی آرام و دلپذیر نوشیده یا به حیاط مختص به این مکان رفته و از نشستن در فضای باز لذت ببرید. همچنین، با کافه ای که در اینجا وجود دارد، می توانید چه در طول روز یا شب، به راحتی آنجا رفته و نوشیدنی موردعلاقه خود را سفارش بدهید و میل کنید.

آدرس و نقشه: Meksika sokağı, 35220

 1. Bios Bar

این مکان که می توانید برخی از بهترین اجراهای زنده در ازمیر را آنجا تجربه کنید، دارای یک صحنه بزرگ است که میزبان نام های مشهوری در عرصه موسیقی ترکیه (از سنتی تا جاز)، و همچنین افراد با استعداد و آینده دار می باشد. شما می توانید در چنین محیطی، نوشیدنی دلخواه خود را سفارش داده و همراه با لذت بردن از موسیقی زنده، آن را بنوشید.

آدرس و نقشه: No: 18 1453. Sokak، تلفن: +90-530-5752396

 1. Gazi Kadınlar Sokağı

این مکان که از محبوب ترین مراکز جهت گذراندن وقت در طول شب و تجربه زندگی شبانه در ازمیر می باشد، همیشه در آخر هفته ها شلوغ و پر انرژی است. خانه های تاریخی بازسازی شده، رستوران های ماهی با موسیقی زنده fasil و کافه هایی با موسیقی راک، در این مکان شگفت آور و سرگرم کننده، در امتداد یک خیابان گِردهم آمده اند.

آدرس و نقشه: Gazi Kadınlar Sokağı

 1. Sirena Pub

یکی از بهترین مکان هایی که می توانید نوشیدنی های خود را با لم دادن به صندلی و محیطی آرام در لیوان های بلند بنوشید، Sirena Pub است؛ مکانی که در تمام طول سال محبوب مردم می باشد. درحالیکه فضای داخلی این مکان به شکلی کلاسیک از نوع خود طراحی شده، معمولا در فصل تابستان میز و صندلی هایی که بیرون چیده، همگی پر می باشند؛ از جمله استیل های تزئینی در Sirena Pub، مجموعه های گردآوری شده از لیوان و زیرلیوانی های چنین مکان هایی، از سراسر جهان است.

آدرس و نقشه: 1A, No:194 Atatürk Caddesi، تلفن: +90-539-7473622

 1. BlackJack

اگر به دنبال لذت بردن از نوشیدنی همراه با موسیقی زنده در فضایی گرم و اجتماعی هستید، پس BlackJack مکان مورد علاقه شما در ازمیر خواهد بود. این مکان که طبق برنامه ای از پیش تنظیم شده، میزبان اجرای برنامه های موسیقی از کشورهایی چون: مکزیک، کوبا و یونان، و نیز برخی از نوازندگان عالی محلی است.

آدرس و نقشه: BlackJack, Bostanlı Mahallesi, Şht. Cengiz Topel Cd. No:32, Karşıyaka، تلفن: + 90-232-3373729

 1. La Puerta

حیاط داخلی و وسیع La Puerta مکانی محبوب برای نوشیدن نوشیدن های ویژه عصر و نوشیدنی های ویژه شب می باشد. کارکنان خوش مشرب این مکان، می توانند توصیه های خوبی جهت انتخاب نوشیدنی و مزه های متناسب با آن را، به شما بکنند (حتما سعی کنیدGara Guzu و Feliz Kulpa را امتحان کنید). منوی بین المللی و متنوع La Puerta که شامل انواع نوشیدنی ها و میان وعده ها می باشد، شامل غذاهای: هندی، خاورمیانه ای و مکزیکی، می شود.

آدرس: 1469 Sokak 71, Alsancak، تلفن: +90-0232-4224457

 1. No 9 Cafe & Bar

بی شک یکی از محبوب ترین مکان ها در منطقه آلسانجاک، No 9 Cafe & Bar با فضای داخلی ویژه و تزییناتی مانند: تلفن و رادیوهای قدیمی و سایر اشیاء عتیقه و مختلفی طی چند دهه گذشته است. این مکان که دارای محیطی بسیار آرام و بی نظیر می باشد، موجب می شود از نوشیدن سفارش خود و گذراندن وقت در آنجا که معمولا با یک موسیقی جاز و ایندی پاپ مربوط به فیلم های قدیمی ترکیه ای همراه هستند، لذت ببرید.

آدرس: İrfan Boyuer Sokak 9, Alsancak

 1. Kahveci Ömer Usta

یکی از کافه های محبوب که پشت مسجد Hisar در بازار کمرآلتی واقع شده، «Kahveci Omer Usta» می باشد که متخصص در سرو قهوه ترک در فنجان (Fincanda Pişen Türk Kahvesi)، می باشد.

آدرس: 905 Sokak 15, Kemeraltı Market, Konak، تلفن: +90-0232-4254706

 1. Sunset Cafe

در حاشیه بلوار Ali Çetinkaya در آلسانجاک، تماشای غروب آفتاب را درحالیکه بیرون کافه Sunset و در پیاده رو نشسته اید، نوشیدنی خود را در محیطی جوان پسند و مملو از جوانان، میل کنید.

آدرس: Ali Çetinkaya Bulvari 2a, Alsancak، تلفن: +90-0232-4636549

 1. Kovan

کسانی که جوان و علاقه مند رفتن به مهمانی در ازمیر هستند، علاقه زیادی به حضور مداوم در Kovan دارند؛ مکانی که فضای داخلی آن شبیه انبار بوده و دارای حیاطی روباز در قسمت عقب می باشد. این مکان به معنای واقعی کلمه، در شب های جمعه و شنبه مملو از جمعیت می شود. منوی Kovan نیز معمولا شامل Vibe، Beer Cheap، Bar-Food (پیتزا، سیب زمینی سرخ کرده، سمبوسه)، به همراه موسیقی با صدای بلند است که توسط DJ های ترکیه ای، اجرا می شوند.

آدرس: 1482 Muzaffer İzgü/Sokak 6, Alsancak، تلفن: +90-0232-4632393

 1. Jackson’s

کلوپ Jackson’s نیز یکی دیگر مکان های بسیار محبوب در Alsancak می باشد که پیش از این، محل اقامت کنسول انگلیس بوده است. برنامه هایی این کلوپ شامل: DJ، یک صحنه رقص کوچک و …، می گردد.

آدرس: 1453 Sokak 17, Alsancak تلفن: +90-0232-4226045

دیدگاه بگذارید