کاتالوگ ایزکا پورت

۹ اردیبهشت, ۱۴۰۳

کسانی که هر روز صبح چشمان خود را با آبی بیکران دریا باز می کنند، بدون دیدن آن نمی توانند زندگی کنند!

«همه چیز در ازمیر به گذشته تعلق دارد. ایزکا پورت، همیشه یک قدم جلوتر از سایرین»

دریا و آسمان در آبی بی کران

اکنون در ازمیر، یک زندگی جدید همراه با  با ایزکا پورت، با درکی تازه از مفاهیمی چون آسایش و آرامش، آغاز می شود؛ در اینجا زندگی معنایی دوباره به خود می گیرد!

لذت زندگی در لحظه

در داخل سالن نیز درست همانند بالکن، یک زندگی آمیخته با منظره دریا، در انتظار شماست. چشم اندازی که هر روز به سوی آبی بی کران و کشتی های در حال تردد گشوده می شود!

برای لذت بردن از یک منظره بی نظیر در ایزکا پورت، لازم است تنها یک گام بردارید. این پروژه که با معماری شیک، باکیفیت و منحصر به فردش، حتی ریزترین جزئیات را مدنظر گرفته، دارای چشم اندازی زیبا، مدرن و ابتکاری است. ما رویای کسانی را برآورده می کنیم که همواره خواهان پیشگامی نسبت به سایرین هستند.

با ایزکا پورت، همه چیز را به گذشته سپرده و برتری یک گام جلوتر را تجربه نمایید!

ایزکا پورت با واحدهای 1 و 4 خوابه (با دو سالن)، پاسخگوی نیازهای مختلف بوده و تراس های پانارومیکش، کیفیت زندگی شما را افزایش خواهد داد.

استخر اینفینیتی

از شنا در استخری با چشم انداز دریا، لذت ببرید (استخرهای اینفینیتی دارای دیواره های شیشه ای حداقل در یک سو بوده که اغلب بر روی بام ساختمان یا آخرین طبقه ساخته می شوند و دارای چشم انداز فوق العاده ای هستند).

چشم انداز بی نهایت در بالکن های وسیع

در نقطه ای که دریا و آسمان به هم می پیوندند، شما در بالکن های وسیع و باغچه های زمستانی، می توانید غروب بی نظیر آفتاب را تماشا کنید!

دیدن دریا یا حس کردن آن، کدام یک ازمیر را واقعی تر جلوه می دهد؟

چه سرگرم فعالیت های روزانه خود باشید یا در حال نوشیدن قهوه در بالکن منزلتان، دیگر مشاهده غروب آفتاب لحظه ای اجتناب ناپذیر برای شما خواهد بود!

معتبرترین برندها در ایزکا پورت

دیدگاه بگذارید