فروش واحدهای لوکس در ازمیر

اگر شما هم به دنبال یک زندگی لاکچری در واحدی لوکس در یک شهر مدیترانه ای ازمیر هستید، ما یک فرصت استثنایی را به شما معرفی و پیشنهاد می کنیم. پروژه هایی ساخته شده از باکیفیت ترین مصالح توسط مجرب ترین مهندسان و با طراحی داخلی کاملا حرفه ای، برای فروش واحدهای لوکس در ازمیر منتظر شماست.

ویژگی های خانه های لوکس برای داشتن زندگی لاکچری

پیش از هر چیز، قصد داریم منظور خودمان از واحدهای لوکسی که پیشنهادی به شما را بیشتر شما توضیح داده و ویژگی ها و مزایا زندگی در آنها را برای شما عنوان کنیم؛ اما آیا تا به حال از خودتان پرسیده اید به چه خانه یا آپارتمانی لوکس می گویند؟ یا این که این خانه ها چه ویژگی ها و امکاناتی باید داشته باشند تا بتوانیم به آنها لوکس گفت؟

شاید پاسخ خیلی از شما، خانه ای بسیار بزرگ با نمایی مجلل و فوق العاده زیبا باشد. اما این خانه ها تنها به این دو ویژگی محدود نشده و می بایست ویژگی های مهم دیگری نیز داشته باشند تا در رده این قبیل خانه ها قرار بگیرند. در زیر به معرفی 6 ویژگی مهم و مشترکی که اغلب خانه های لوکس دارند، اشاره می کنیم تا با آنها بیشتر آشنا شوید:

 1. استفاده از باکیفیت ترین مصالح، اثاثیه و تجهیزات

اولین ویژگی مشترکی که خانه های لوکس دارند، استفاده از مصالح بسیار باکیفیت و خاصی است که ساختار، انسجام و زیبایی سازه را چه در نمای خارجی و چه در داخل بنا، تضمین می کنند. درخصوص طراحی و ساخت داخل واحد مسکونی نیز، بکارگیری برندهای معتبر و دارای کیفیت بالا در تهیه اثاثیه و تجهیزات دکوراسیون داخلی، یکی دیگر از ویژگی های مهم می باشد. درحقیقت در چنین خانه هایی، از کوچکترین وسایل مانند کلید و پریز گرفته تا بزرگترین اثاثیه چون مبلمان، همگی از محصولات کارخانه ها و شرکت هایی هستند که هدفشان مجلل تر کردن فضای داخلی می باشد.

همچنین، پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با مناسب ترین مناطق ازمیر برای خرید ملک این مقاله را بخوانید: مناسب ترین مناطق ازمیر جهت اولین خرید ملک در ترکیه

 1. وجود امکانات و بخش های خاصی که در خانه های معمولی وجود ندارند

ویژگی مهم دیگری که خانه های لاکچری دارند، امکانات و بخش هایی است که اغلب خانه های معمولی آنها را ندارند که در ادامه مهمترین آنها عبارتنداز:

 • ویژگی و امکانات خاص اتاق خواب های لاکچری:

اتاق خواب های این قبیل واحدها دارای: تلویزیون، مبل، سرویس بهداشتی و حمام مخصوص خود، می باشند. ناگفته پیداست که اندازه این اتاق ها به اندازه ای بزرگ است که نه تنها با داشتن چنین امکاناتی فضایشان محدود نمی شوند، بلکه ممکن است متراژشان برابر با یک خانه کوچک نیز باشد.

 • ویژگی و امکانات متمایز آشپزخانه های مجلل

توجه داشته باشید، امکاناتی که آشپزخانه خانه لوکس را از معمولی متمایز می کند، استفاده از کابینت های جزیره ای و بارِ آشپزخانه می باشد. مساحت بزرگ این آشپزخانه ها به شما امکان استفاده راحت از فضای اطراف و استفاده از تجهیزات درنظر گرفته شده را به خوبی می دهد.

 • ویژگی و امکانات حمام های لاکچری:

حمام خانه های لوکس نیز بسیار بزرگ و با امکانات کاملی می باشد. برای مثال، در آنها هم از سر دوش بارانی و هم از سر دوش معمولی برای دوش گرفتن استفاده می شود. همچنین، وان بزرگ، کفپوش گرمایشی و حوله خشک کن نیز از دیگر امکانات خاصی است که اغلب آنها تعبیه شده است.

 • اتاق لباس بزرگ (Walk in Closet):

اتاق لباس یا کمد های بسیار بزرگی که دست کمی از اتاق ندارند (Walk in Closet)، یکی از بخش های مهم واحدهای لوکس می باشد که در خانه های معمولی وجود ندارد. وجود کمد و قفسه های متعدد و ویترین برای جواهرات، کفش و …، حس بودن در یک فروشگاه شیک را به شما می دهد.

 • سالن سرگرمی، بازی و ورزش:

در این قبیل واحدها علاوه بر توجه به خود بنا، به تامین حس آسایش و رفاه ساکنان آن در سنین مختلف نیز توجه شده است؛ از این رو، با فراهم آوردن سالن ها: سرگرمی، ورزشی، بازی و سینمای داخلی، مانع از بروز حس دلزدگی، یکنواختی و افسردگی برای ساکنانش می شود.

 1. مجهز به فناوری های هوشمند

سومین ویژگی مشترکی که خانه های لوکس دارند، بکارگیری فناوری های هوشمند برای کنترل از راه دور برخی از امور خانه چون تنظیم: میزان نور خانه، سیستم گرمایش و سرمایش، امنیت خانه و …، می باشد. در واقع ساکنین واحدهای لوکس می توانند از طریق این سیستم که روی گوشی همراهشان نصب می شود، به سادگی خیلی از کارهایشان را در خانه مدیریت کنند.

 1. سطح بالای امنیت

با توجه به اهمیت حفظ امنیت جان ساکنین و اموال آنها، وجود سیستم های امنیتی بالا بسیار مهم می باشد. تعبیه سیستم های الکترونیکی حساس و حضور نگهبانان های 24 ساعته، بدین منظور می باشد.

 1. هویت و اصالت منطقه ساخت و شرکت سازنده

منظور از اصالت و هویت منطقه ساخت، ویژگی ای است که به آن منطقه همچون: مرفه، سطح بالا و …، نسبت داده می شود درخصوص هویت و اصالت سازنده نیز اعتبار شرکت سازنده، پروژه های ارائه شده قبل، شهرت طراح های فضای داخلی و بیرونی و …، می تواند اهمیت و ارزش بنا را بیشتر کنند.

 1. داشتن موقعیت مکانی خوب و منظره فوق العاده زیبا

آنچه تمام ویژگی های ذکر شده در بالا را تکمیل و باارزش می کند، منظره و چشم اندازهای فوق العاده زیبا و چشم نواز در خانه های لوکس است. هیچ خانه ای لوکسی بدون داشتن چشم انداز زیبا، ارزش زندگی ندارد؛ پس مهم است در هر ساعتی  از روز، چه از پنجره به بیرون نگاه می کنید و چه در بالکن های وسیع سرگرم استراحت، صرف نوشیدنی، صحبت یا مطالعه هستید، منظره دل انگیزی مقابل دید شما قرار داشته باشد.

همچنین، پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با بهترین مناطق ازمیر برای سرمایه گذاری املاک این مقاله را بخوانید: بهترین مناطق ازمیر جهت سرمایه گذاری در حوزه املاک

معرفی پروژه مسکونی پورت مارین (Katal Port Marin)

همه آن چیزی که درباره واحد های لوکس بیان شد، برای آن بود تا پروژه مسکونی پورت مارین (Port Marin)، را که در منطقه مدرن و سطح بالای Mavişehir کارشیاکا، ساخته شده، معرفی و ویژگی های آن و سبک زندگی ای که برای شما درنظر گرفته ایم را معرفی کنیم.

مجموعه اوکازیون با سال ها تجربه در زمینه  خرید ملک در ازمیر و با شناختی که از نیازها و خواسته های مشتریان خود به دست آورده، امروز با افتخار اقدام به معرفی و فروش واحد های لوکس پروژه پورت مارین می کند. در حالت کلی، در ساخت واحد های این پروژه که در دسامبر 2019 پایان و آماده تحویل می شود، به عنوان نمونه از برندهایی چون: REHAU RAUTITAN برای سیستم آب آشامیدنی، RAUTHERM S برای سیستم گرمایش از کف و VACUCLEAN برای سیستم جاروبرقی مرکزی، جهت ساخت استفاده شده است.

منطقه Mavişehir که همیشه به دلیل طبیعت، مردم و موقعیت مکانی اش، به عنوان یک مرکز تفریحی و منطقه مرفه نشین شناخته می شود، از سبک زندگی مدرن و بالایی برخوردار بوده و دارای مراکز: خرید، آموزش، امکانات فرهنگی و اجتماعی، پارکینگ اختصاصی، موزه، مناطق نمایشگاهی، امکانات ورزشی، ساحل، مسیر پیاده روی، هوای پاک و خیابان های گسترده، می باشد که مفهوم زندگی لوکس و شاد را با حسی امنیت و آرامش ویژه خود، برای شما به همراه می آورد.

تمام واحد های این مجتمع علاوه بر برخورداری از منظره زیبای دریا و داشتن حس آرامش بالا و زیبایی در طراحی داخلی، دارای: بالکن 39 مترمربعی، بالکن ویژه کودکان، اتاق نشیمن و پذیرایی بزرگ و وسیع و آشپرخانه مجهز و مدرن، در غالب واحد های 3 و 4 خوابه عرضه می گردند.

دیدگاه بگذارید