کمپین اتاق بازرگانی ازمیر برای تسهیل زندگی شهروندان بالای ۶۵ سال

به دلیل شیوع ویروس کرونا که تمام جهان را تحت تاثیر خود قرار داده، زندگی روزمره به میزان زیادی تغییر کرده است. در چارچوب اقدامات انجام شده، بیرون رفتن شهروندان بالای ۶۵ سال به غیر از موارد ضروری، ممنوع اعلام شده است.

اتاق بازرگانی ازمیر به توصیه دوازدهمین شرکت های <(لطفا درستی ترجمه این قسمت، از متن اصلی بررسی شود) خرده فروشی مواد غذایی و کالاهای مصرفی،جهت تسهیل زندگی شهروندان بالای 65 سال و با هدف تهیه نیازهای آنان در قالب تحویل اقلام مورد نیاز در درب منزل، کمپین «تو در خانه بمان، ما به خانه تو می آییم» را آغاز نمود.

در راستای این پروژه که با مشارکت مراکز خریدی که عضو اتاق بازرگانی ازمیر (İZTO)، هستند برگزار می شود، خرید های روزمره شهروندان بالای 65 سال که مبلغ آنها بیش از 50 لیر می باشد، به درب منزلشان تحویل داده می شود. این شهروندان می توانند با تلفن به مراکز خرید شرکت کننده در این کمپین، نزدیکترین، مرکز به محل زندگی خود را انتخاب و اقلام مورد نیاز غذایی و خانه را در درب منزل تحویل بگیرند.

«محمود اوزگِنَر» رئیس اتاق بازرگانی ازمیر با بیان این که طی هفته گذشته با 79 عضو کمیته مشاغل، کنفرانس تلفنی-تصویری داشته اند گفت: “برای پیشگیری از شیوع این ویروس، در مورد اقدامات بیشتری که باید انجام شود و نیز پروژه هایی که موجب تسهیل زندگیِ شهروندان می شود، سخت در تلاشیم” او افزود: “باوجودی که ممنوعیت اعمال شده برای بیرون آمدن شهروندان بالای 65 سال، برای جلوگیری از شیوع بیماری و حفظ سلامتی و ایمنی شهروندان اعمال شده، اما متاسفانه ادامه زندگی را برای این افراد با دشواری مواجه کرده است. ما در قالب این کمپین و همراه با اعضای آن، قصد داریم تا هرچند اندک، اما زندگی این عزیزان را آسان تر کنیم.”

فروشگاه های شرکت کننده در این کمپین که با مشارکت: Acem، Barış Gross، Başdaş، Bekir Ulupınar، Boyumar، Fırat AVM، İN-AL، Kibaroğlu، Özuygar، بازار سه شنبه و فروشگاه های زنجیره ای Sarıkaya برگزار می شود، به تفکیک بخش های مختلف در زیر آمده است.

BAŞDAŞ MARKET AYRANCILAR ŞUBESİ Fevzi Çakmak Mah.Barış Manço Cad.No:26/22   Ayrancılar/İZMİR TORBALI
BAŞDAŞ MARKET TORBALI-1 ŞUBESİ Ertuğrul Mah.Kazım Dirik Cad.No:78  Torbalı/İZMİR TORBALI
BAŞDAŞ MARKET TORBALI-2 ŞUBESİ Alpkent Mah.Cemali Tuncer Bulvarı No:24/23  Torbalı/İZMİR TORBALI
BAŞDAŞ MARKET TORBALI-3 ŞUBESİ MuratBey Mah.İbrahim Kesici Cad.No:6/1A  Torbalı/İZMİR TORBALI
BAŞDAŞ MARKET TORBALI-4 ŞUBESİ Murat Bey Mah. Doğan Bursalıoğlu Cad. No:5/A Torbalı-İzmir TORBALI
BAŞDAŞ MARKET TORBALI-5 ŞUBESİ Torbalı Mah. 5046 Sokç.No:1/A 21 No.lu Dükkan Torbalı-İzmir TORBALI
URLA    
BARIŞ GROSS MARKET URLA İSKELE ŞUBESİ İSKELE MAH. M.FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO:30/5-6-7 URLAİZMİR URLA

دیدگاه بگذارید