مجتمع مسکونی Goldiva در ازمیر

جزئیات

بررسی اجمالی

این پروژه به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری در ازمیر، دارای ویژگی های زیر می باشد:

 1. پیشگام ترین

این پروژه با واحد های 1 تا 4 خوابه با متراژهای مختلف، از 1 بلوکِ 34 طبقه ای و در 144 بخش مجزا، ساخته شده است؛ همچنین این مجموعه دارای:

 • واحدهای با بالکن های شیشه ای
 • پارکینگ سرپوشیده
 • سالن ورزشی
 • محوطه های بازی ویژه کودکان
 • استخر اینفینیتی (استخرهایی با دیواره های شیشه ای که اغلب بر روی بام ساختمان یا آخرین طبقه ساخته و دارای چشم انداز فوق العاده ای می باشند)
 • محوطه های انحصاری تراس

در پروژه Goldiva علاوه بر خدمات رزیدانس، سرمایه گذاران به واسطه خرید واحدها از مزایای پیشگامی (واژه ای که صرفا به آن دسته از خریدارن اطلاق می شود که پیش از سایرین، نسبت به خرید ملک در ترکیه اقدام و از سوی شرکت فروشنده یا مجری پروژه، مشمول شرایط و مزایای ویژه ای می شوند)، در این پروژه بهره مند خواهند شد.

 1. وسیع ترین

فضای قابل کاربرد در واحدهای 3 خوابه پروژه گلدیوا، 160 مترمربع و باغچه زمستانی 190 متر می باشد. این پروژه که با وجود متراژهای وسیع، با قیمت های مناسبی به فروش می رسد؛ واحدهای 1 خوابه نیز دارای متراژ 57 متر مربعی هستند. همچنین، کلیه واحدها دارای بالکن و محوطه های وسیع و دل باز، مطابق با سلیقه می باشند.

 1. امن ترین

در ساخت ستون ها و تیرهایِ این پروژه، از بتن C50 با مقاومت بالا استفاده شده و طراحی آن در برابر شرایطی از قبیل مقاومت در برابر: آتش سوزی، انقباظ-انبساط، سایش، ثبات حجمی، استحکام اولیه بالا، چَقِرمِگی (مقاومت مواد در برابر شکست بر اثر زلزله)، و غیره، صورت گرفته است. مجتمع مسکونی Goldiva مطابق با آخرین مقررات ساختمانی جهت مقاوم سازی در برابر زلزله، ساخته و در آن مجموعا 61 فونداسیون شمعی به ابعاد ۲/۸۰  x۸۰ سانتیمتر و عمق 65 متر، به کار رفته است. همچنین، در سرتاسر محوطه حفاری مجموعا 625 عدد جت گروت (یکی از شیوه های پایدارسازی و افزایش مقاومت و توان باربری خاک به صورت درجا)، به کار رفته است؛ با استفاده از این فناوری، به مرور زمان از تغییر شکل احتمالی ساختمان، جلوگیری می شود.

 1. مرکزی ترین

محل قرارگیری پروژه روبروی دادگاه بایراکلی، کنار دریا و درست در بین محورهای دسترسی به آلسانجاک-کوناک-بورنُوا در فاصله 10 دقیقه ای از آنها، قرار دارد. علاوه بر آن، دسترسی به مناطق گردشگری تابستانی مانند چشمه و فوچا نیز، بسیار آسان می باشد.

مشاهده تمامی جزئیات پروژه از طریق ماکت های آن و در دفاتر فروش، به صورت واضح ممکن می باشد. این پروژه در رنگ های تیره و روشن پاستیلی و با طراحی های زیبا و متمایز، درهم آمیخته و بطور کامل متناسب با سلیقه و نیازهای مختلف طراحی و با کلیه ویژگی های مثبتش، عرضه می شود.

 1. نگهبانی شبانه روزی

از آنجایی که امنیت شما برای ما اهمیت زیادی دارد، از این رو خدمات نگهبانی به صورت شبانه روزی ارائه می شود.

 1. پارکینگ سرپوشیده

طراحی پارکینگ سرپوشیده متناسب با موقعیت مرکزی این پروژه، آسایش فراوانی را برای خریدارانش عرضه می کند.

 1. سالن ورزشی

سالن ورزشی ما که با در نظر گرفتن حتی کوچک ترین جزئیات طراحی شده، در انتظار کلیه ساکنین می باشد.

 1. خدمات فنی

پرسنل بخش خدمات فنی موجود در داخل ایزکا پورت، همیشه در خدمت شما خواهند بود.

جزئیات

امکانات

 • نگهبانی
 • استخر
 • باشگاه
 • زمین چمن
 • سالن ورزشی

Google Nearby Places

اولین نفری باشید که برای “مجتمع مسکونی Goldiva در ازمیر” نظر می دهد

امتیاز